AP Champions Oława rocznik 2010 na Bełchatów Cup

opublikowano; 24-06-2019

W sobotę 15.06 nasza reprezentacja rocznika 2010 wzięła udział w turnieju zorganizowanym przez GKS Bełchatów. Turniej przeznaczony był dla zawodników z rocznika 2010 (oraz urodzonych w ostatnim kwartale 2009). W stawce turnieju były najlepsze zespoły w kraju m.in. ŁKS Łódź, Legia Warszawa, Widzew Łódź, Wisła Płock, Polonia Warszawa i inne. Zawody odbyły się na stadionie Gieksa Arena w Bełchatowie. Rozgrywki odbywały się równolegle na 4 boiskach w ustawieniu 1+6 (bramkarz i 6 zawodników w polu).

Ostatecznie drużyna AP Champions Oława wygrała 4 mecze (Polonia Warszawa, GKS Bełchatów, Radomiak Radom, ŁKS Łódź) oraz przegrała 2 (Znicz Pruszków, Wisła Płock) i uplasowała się na 13 miejscu w zawodach, zdobywając dodatkowo "Puchar Polski" za wygraną w swojej grupie finałowej.

Trener Łukasz Wróbel: "Rozgrywki te pokazały nam przede wszystkim, że możemy bez kompleksów rywalizować z zespołami akademii ekstraklasowych, I i II ligowych. Nasi chłopcy na tym etapie nie odstają umiejętnościami od kolegów z większych klubów, często ich nawet przewyższając. Jest to efekt dobrej organizacji i pracy treningowej w naszym klubie. Dla chłopaków występujących w naszym zespole jest to na pewno spora motywacja do pracy w kolejnych miesiącach."

Skład: Maciej Strugała, Patryk Bonisławski, Filip Szajda, Kryspin Leja, Kuba Białowąs, Szymon Wawrzyniak, Olaf Skwarek, Hubert Leszczyński, Mikołaj Lebiedziński, Filip Seiffert. Trenerzy: Dawid Wolak i Łukasz Wróbel.

AP Champions Oława

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - AP Champions Oława rocznik 2010 na Bełchatów Cup

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin