Pod naszym patronatem: Dni Koguta 2019 | XII Bieg Koguta | III Termathlon w Termach Jakuba | Wygraj książkę dla Czytelnika OSI

I Turniej IPA Basket Cup rozegrany w Jelczu-Laskowicach

opublikowano; 29-05-2019

25 maja br. w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach został rozegrany I Turniej IPA Basket Cup. W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu, Komendę Powiatową Policji w Oławie i 31 Batalion Radiotechniczny Jednostki Wojskowej z Wrocławia. Bezkonkurencyjną okazała się drużyna wojskowych, która zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach, a jej zawodnik otrzymał tytuł najlepszego gracza Turnieju.

25 maja br, w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach został rozegrany I Turniej IPA Basket Cup. Wzięły w nim udział trzy drużyny: z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, z Komendy Powiatowej Policji w Oławie i z 31 Batalionu Radiotechnicznego Jednostki Wojskowej z Wrocławia. Przedstawiciele wojska zajęli pierwsze miejsce w Turnieju, a zawodnik tej drużyny uzyskał tytuł najlepszego gracza. Drugie miejsce na podium przypadło reprezentacji KWP we Wrocławiu, natomiast gospodarze – drużyna z oławskiej jednostki policji zajęła trzecie miejsce.