Orzeł wieńczy sezon meczem w Gliwicach

opublikowano; 23-05-2019

Czwarte miejsce dolnośląski beniaminek ma już zapewnione. Może jednak jeszcze przekroczyć próg 50 punktów. Potrzebuje do tego wygranej w niedzielę. Ze starć z Piastem dwukrotnie wychodził w tym sezonie zwycięsko.

Ten klub zawsze musi walczyć o zwycięstwo, a wczoraj mieliśmy obowiązek oddać kibicom wygraną w ostatnim meczu w naszej hali. Tym wszystkim osobom, które wspierały nas przez cały sezon – podkreślał Chus po pokonaniu 7:3 FC Toruń. Trener Acany Orła Jelcz-Laskowice podkreślał po niedawnym pokonaniu 7:3 FC Toruń, że jego zespół zawsze musi walczyć o zwycięstwo. W niedzielę ma okazję sięgnąć już po siedemnaste, dzięki czemu zgromadziłby w debiutanckim sezonie 51 oczek w 27 meczach. Warto podkreślić, że dotychczas ani razu nie zremisował.

Jedziemy po trzy punkty. Każdy mecz jest dla nas ważny i chcemy wygrywać dla kibiców oraz samych siebie. Postaramy się więc wrócić do Jelcza jako zwycięzcy – zapewnia Sebastian Wojciechowski, zawodnik Orła.

W Gliwicach walczą jeszcze o wyższe miejsce

Piast Gliwice zebrał żniwo tegorocznego falstartu – przegrał sześć pierwszych spotkań. Dzięki świetnej dyspozycji w drugiej rundzie zdołał przedrzeć się do grupy mistrzowskiej, ale trudno było mu nawiązać realną walkę o medal. Mimo to ma jeszcze o co się starać dla swoich kibiców. Zgromadził 40 punktów – tyle samo co piąta w tabeli Gatta Active Zduńska Wola. Ponadto przegrał z Orłem oba mecze: 3:4 u siebie i 3:0 w Jelczu-Laskowicach.

Naszych kibiców nie trzeba przekonywać do wsparcia. Dają nam je w każdym spotkaniu – niezależnie od tego, z kim i o co gramy. Mogę więc jedynie prosić o doping w ostatnim meczu tego sezonu – mówi Wojciechowski.

26.05.2019 (niedziela) 18:00 Piast Gliwice – KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice

Transmisja w internecie na TVcom.

Źródło: materiały prasowe KS Acany Orła Futsal Jelcz-Laskowice

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - Orzeł wieńczy sezon meczem w Gliwicach

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin