Czy mistrz już odpuści? Orzeł jedzie do Bielska-Białej

opublikowano; 09-05-2019

Rekord zapewnił sobie tytuł już w ostatniej kolejce. Pozostaje więc pytanie, z jakim zaangażowaniem podejdzie do pozostałych spotkań. Jako pierwszy przekona się o tym dolnośląski beniaminek, w poniedziałkowym hicie na Śląsku.

Niespodziewane odrobienie przez Acanę Orła Jelcz-Laskowice trzybramkowej straty w meczu z Gattą Active Zduńska Wola przy porażce Cleareksu Chorzów z Rekordem sprawiło, że od trzeciego miejsca beniaminka dzielą trzy punkty. Dzięki temu rywalizacja o medale będzie zacięta do samego końca. W meczu z Gattą w jego bramce pojawił się Noel Charrier, którego dopiero później zastąpił Maciej Foltyn.

Bardzo się cieszyłem, ponieważ nie grałem od dłuższego czasu. Nadal musze ciężko pracować nad sobą starać się rozwijać z każdym treningiem – mówi reprezentant Szwajcarii.

Mistrz utraci koncentrację?

Szansę na kolejny występ ma 13 maja (poniedziałek) o 20:00. W hicie 25. kolejki Orzeł zmierzy się z Rekordem Bielsko-Biała. Bielszczanie na trzy mecze przed końcem sezonu zapewnili już sobie mistrzostwo – trzecie z rzędu. To jasno daje do wiadomości, że są krok przed pozostałymi drużynami z Futsal Ekstraklasy. Niemniej z powodu braku gry o stawkę można spodziewać się odpoczynku czołowych zawodników i testowania nowych rozwiązań przez gospodarzy – w tym goście powinni upatrywać cennej dla siebie szansy.

– Musimy pozostać bardzo skupieni na osiągnięciu celu, jeśli chcemy zdobyć punkty w starciu z Rekordem. Może po zdobyciu tytułu utraci na koncentracji? Musimy wykorzystać każdą okazję – zapowiada Noel Charrier.

13.05.2019 (poniedziałek) 20:00 Rekord Bielsko-Biała – KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Transmisja w telewizji na kanale Sportklub.

Źródło: materiały prasowe KS Acany Orła Futsal Jelcz-Laskowice

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin