AP Champions Oława 2008 srebrnymi medalistami

opublikowano; 05-12-2018

W dniach 1-2 grudnia nasz zespół z rocznika 2008 wziął udział w ogólnopolskim turnieju Gold Game Cup organizowanym przez wrocławską Fundację Sport-Game. Zawody, których wzięło udział 10 wiodących zespołów z różnych regionów Polski były rozgrywane na hali sportowej Centrum Turystyczno-Sportowego w Nowej Rudzie.

Orliki (rocznik 2008-2009) Akademii Piłkarskiej Champions Oława zaprezentowały się z rewelacyjnej strony zajmując w całych zawodach II miejsce, ustępując jedynie zwycięscy turnieju – Polonii Nysa, za plecami pozostawili m.in. WKS Śląsk Wrocław, Parasol Wrocław czy AMP Bolesławiec. Szczególnie znakomicie zaprezentowali się w meczu z „wojskowymi” wygrywając po świetnej grze 3:0.

Wyróżnionymi piłkarzami oławskiego klubu zostali Filip Kubiczek oraz Szczepan Wilgosz.

Trener Łukasz Wróbel: „Za nami długi i wymagający turniej. Wszyscy moi zawodnicy zagrali na maksimum swoich możliwości pokazując , że praca na treningach i sparingach jest efektywna. Dzięki takim wyjazdom zespół lepiej się integruje a zawodnicy mogą zaliczyć bardzo dużo gry z przeciwnikami na wysokim poziomie. Gratuluję całej drużynie gdyż zaprezentowali porywającą grę i w pełni zasłużyli na te medale”.

AP Champions Oława

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - AP Champions Oława 2008 srebrnymi medalistami

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin