Pod naszym patronatem: Oławska Majówka 2019 | Hideout 2019 | Season Start w Jelcz-Laskowicach | Dni Jelcza-Laskowic 2019
reklamaXIV Międzynarodowy Oławski Turniej Bokserski

opublikowano; 22-11-2018

W dniu 17 listopada w oławskiej Hali OCKF przy ul. Sportowej odbył się XIV Międzynarodowy Oławski Turniej Bokserski. Turniej ten tradycyjnie organizowany jest z okazji Dnia Niepodległości, więc w tym roku miał on charakter wyjątkowy. 100. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę zbiegła się także z 15-leciem istnienia klubu Boks-Team Oława. Ta okazja dała możliwość wręczenia okolicznościowych wyróżnień tym osobom, które przez te 15 lat wspierali działalność oławskiego klubu. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Kozioł Zbigniew, Karg Florian, Lewandowski Leszek, Lewandowski Zbigniew, Borysewicz Witold, Żyła Janusz, Rożniatowski Tomasz, Stakhniv Ołeksandr, Jasiński Tomasz, Burzyńska Anna, Fior Dariusz, Tarasewicz Maciej. Dodatkowo turniej swoim występem uświetnił młody artysta SOVA.

Świętowanie 15-lecia i 100. Rocznicy nie było jedynym elementem turnieju, ponieważ ten miał charakter charytatywny i podobnie jak w roku ubiegłym był dedykowany 6-letniemu Oktawianowi, dla którego odbywały się licytacje i kiermasz. Mały Oktawian przez kilka lat toczył swoją walkę z rakiem mózgu, którą jak się okazuje na dzień dzisiejszy wygrał. Tu swojego wzruszenia nie kryła mama Oktawiana pani Edyta, która poinformowała o tym na ringu zabranej publiczności, wręczając jednocześnie podziękowania za wsparcie prezesowi klubu Tomaszowi Rozniatowskiemu.

Więcej o chorobie Oktawiana:
https://naratunek.org/jak-pomaga-1/oktawian-znokautuje-raka/

Jednak jak przystało na turniej bokserski głównym jego elementem były walki bokserskie. W czternastej jego edycji udział wzięło 10 klubów i stoczono 13 walk. Boks-Team reprezentowało 2 zawodników.

Wyniki walk:


Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wagowych:
1 Najlepszy młodzik – Kasprzyk Kacper DKB Dzierżoniów
2 Najlepszy kadet – Frątczak Patryk Gwardia Wrocław
3 Najlepszy Senior - Bilous Władysław Adrenalina Wrocław
Turniej odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Oławy.

D.S.

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - XIV Międzynarodowy Oławski Turniej Bokserski
SPORT.OLAWA.INFO - Występ rapera SOVA
SPORT.OLAWA.INFO - Pani Edyta mama Oktawiana i prezes klubu Tomasz Rożniatowski

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin