Remis po ciekawym meczu

opublikowano; 12-06-2018

Młodziki KSu Oława, w sobotę 9 czerwca podejmowały na własnym boisku WKS III Śląsk Wrocław. Mimo wysokiej lokaty naszych przeciwników, podopieczni Jacka Imianowskiego wierzyli w sukces, który pomoże im uciec z dolnej części tabeli. W meczu od początku dominowali przyjezdni, którzy już na początku spotkania stworzyli sobie dwie dobre szanse. Mimo tego, że Śląsk dyktował warunki, Szymonowi Piotrowskiemu udało się znaleźć w dobrym miejscu, jednak piłka trafiła w bramkarza. Do przerwy goście mieli jeszcze kilka okazji, jednak świetnie w naszej bramce spisywał się Kevin Racławski.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej części meczu, Szymon Piotrowski trafił po dobitce na 1-0. Radość z prowadzenia nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ chwilę później wyrównał Patryk Sługocki. Po tej bramce, nasi piłkarze prezentowali się lepiej od przyjezdnych z Wrocławia. Udało nam się stworzyć kilka dobrych sytuacji bramkowych, ale żadnej nie wykorzystaliśmy. Mecz zakończył się rezultatem remisowym, jednak obie ekipy w tym spotkaniu miały swoje szanse, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

KS Oława 1-1 WKS III Śląsk Wrocław 9.06.2018 r. godz. 13:00.

Trener: Jacek Imianowski
Skład: 1.Kevin Racławski, 2.Adrian Białek, 3.Aleksander Jakubowski, 4.Alan Burkiewicz, 5.Oskar Szczupał, 7.Mikołaj Stelmaszek, 9.Bartosz Jasiński, 10.Mateusz Mossoń, 11.Szymon Piotrowski, 15.Mateusz Wróblewski, 17.Igor Wydmuch, 18.Katarzyna Watral, 20.Adam Sady, 22.Adam Szymków.

autor tekstu: Michał Niedźwiedź

zwiń pole komentarza
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - Remis po ciekawym meczu

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin