Prestiżowy turniej siatkówki plażowej kadetów w J-L

opublikowano; 07-06-2018

Nie milkną echa dobrego sezonu w wykonaniu siatkarzy TS Volley Faurecia Jelcz - Laskowice, tak niewiele zabrakło by siatkarze awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej, ale rozwój klubu nie przestaje zadziwiać. Tym razem o jelczańskim Volleyu będzie głośno ponieważ właśnie klubowi Piotra Piechoty przyznano organizację turnieju Dolnośląskich Mistrzostw w Siatkówce Plażowej Kadetów. Turniej ten to niezwykłe wyróżnienie zarówno dla samego klubu jak i Centrum Sportu i Rekreacji mieszczącego się w gminie Jelcz - Laskowice. Początek zmagań na plaży już w najbliższa niedzielę 10.06.2018 od 9.30.

Rzeczywisty początek imprezy nastąpi o godz. 8.30 wtedy to przez godzinę przyjmowane będą przez organizatorów zgłoszenia do rywalizacji zawodników. Warunki ich uczestnictwa przedstawiamy poniżej:
- w zawodach mogą brać udział zawodnicy urodzeni w 2001r. i młodsi,
- posiadający licencję siatkówki plażowej DZPS (ze zgodą rodziców),
- aktualne badania lekarskie,
- dokument potwierdzający tożsamość.

Po sprawdzeniu kompletności dokumentów o godzinie 9.30 nastąpi oficjalne otwarcie rozgrywek, któremu towarzyszył będzie Burmistrz gminy pan Bogdan Szczęśniak. Później przewidziano odprawę techniczna i rozgrzewkę. Początek rywalizacji sportowej zaplanowany jest na godzinę 10.00, turniej ma potrwać do godz. 15.00.

Zawody będą rozgrywane zgodnie z polską wersją Oficjalnych Przepisów Gry w Siatkówkę Plażową, wydanymi przez PZPS zgodnie z międzynarodowymi przepisami gry w siatkówkę plażową FIVB.

Pierwsze cztery pary Mistrzostw w każdej kategorii wiekowej zostaną automatycznie zakwalifikowane do turniejów półfinałowych OOM.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!

Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - Prestiżowy turniej siatkówki plażowej kadetów w J-L

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin