Podsumowanie weekendu KS Oława 26-27 maja 2018

opublikowano; 29-05-2018

Seniorki
Kobieca drużyna dobrze weszła w mecz zdobywając bramkę już na samym początku spotkania po dokładnym dośrodkowaniu z prawego skrzydła przez Kasię Kowalską.
Po podaniu piłkę przejęła Beata Zięba nie dając szans bramkarce z Polonii. Prowadząc 1:0 pobudzone zawodniczki zaatakowały po raz kolejny, tym razem również Kasia popisała się asystą, ale bramkę zdobyła Asia Duszeńko-Michniewicz. Z wynikiem 2:0 dziewczęta schodziły do szatni.

W drugiej połowie sytuację się powtórzyły, zdobywczynie pierwszych dwóch bramek podwoiły swój dorobek po podaniach od Kasi Kamińskiej z rzutów rożnych. Tym sposobem mogliśmy świętować zwycięstwo 4:0.
Polonia Środa Śląska - KS Oława 0:4 (0:2).

Trener: Jarosław Aleksandrzak.
Skład: Pawlos - Ozga (75' Bargoiel), Kamińska, Mieszkuć, Seroka - Suchodolska (41' Lechki), Jąkalska, Duszeńko-Michniewicz, Zięba (60' Lipińska) - Kowalska, Szura ('70 Gadecka).

Juniorzy Starsi
Nasi zawodnicy byli przygotowani do spotkania z Polonią Ząbkowice Śląskie, jednak goście nie przyjechali do Oławy. Mecz rozstrzygnął się z korzyścią dla nas walkowerem, bez rozgrywania meczu. Zawodnicy, którzy ukazali się na zbiórce zagrali wewnętrzną gierkę między sobą.

Juniorzy Młodsi
Spotkanie z Kaczawą Bieniowice które pierwotnie miało odbyć się w sobotę 26 maja, zostało przełożone na 6 czerwca na godzinę 18:00.

Trampkarze
Podopieczni Sebastiana Sobczaka ulegli na wyjeździe z Polonią Ząbkowice Śląskie (lider tabeli) mimo prowadzenia po bramce Seweryna Małeckiego w 17 minucie. Porażka zagwarantowała niezbyt dobrą sytuację w tabeli.
Polonia Ząbkowice Śląskie 2-1 KS Oława 26.05.18 r. godz. 10:30.

Trener: Sebastian Sobczak.
Skład: 1.Bartosz Lubecki, 2.Michał Bernacki, 3.Patryk Żurawski, 4.Jakub Baran, 5.Przemysław Porębski, 6.Oliwier Chodor, 7.Szymon Smolak, 8.Wojciech Popów, 10.Mateusz Jurczak, 16.Łukasz Kapuścik, 17.Seweryn Małecki, 18.Krzysztof Moroz, 21.Kacper Urysz, 22.Aleksander Jakobsze.

KS Oława

zwiń pole komentarza
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin