Pod naszym patronatem:
reklamaMGKS Moto-Jelcz Oława - zdobywa awans

opublikowano; 29-05-2018

W sobotę 26 maja, seniorzy MGKS Moto-Jelcz Oława rozgrywali swoje spotkanie z Orłem Marszowice na własnym stadionie, jednak nie w roli gospodarza.

Początek był dosyć spokojny, obie ekipy sprawdzały się nawzajem nie forsując tempa, przez co nie było zbyt wielu akcji podbramkowych, a gra toczyła się raczej w środkowej części boiska. Wynik spotkania otworzył Mateusz Dobkowski, po podaniu Jakuba Kulczyckiego w 22 minucie. Chwilę później z dystansu uderzał Skorłutowski, jednak bramkarz Orła dał radę obronić ten atomowy strzał. W 41 minucie Dobkowski trafił na 2-0 po dobrym podaniu Skorłutowskiego i indywidualnej akcji, świetnie trafił sprzed pola karnego. Chwilę później Mateusz mógł świętować hat-tricka po bombie z kilkunastu metrów, bramkarz mógł tylko patrzyć jak piłka ląduje w siatce.

W drugiej połowie, ładnie rzut rożny rozegrali zawodnicy Moto-Jelcza, po podaniu od Krzysztofa Walisia, Jakub Skorłutowski zawinął piłkę w długi róg bramki na 4-0. W 58 minucie padła bramka dla Orła, po błędzie debiutującego w pierwszej drużynie Adriana Leśkiewicza, ale sędzia wcześniej zauważył przewinienie „gospodarzy” i nie uznał gola. Po wznowieniu gry, dobrze pod bramką Marszowic znalazł się kapitan zespołu Kasper Morawski, po jego strzale z woleja padła kolejna bramka. W samej końcówce meczu, błąd w obronie spowodował, że Artur Gancarczyk znalazł się w idealnej sytuacji, którą wykorzystał bezbłędnie kończąc strzelanie w tym meczu.

Orzeł Marszowice 0-6 KS Oława 26.05.2018 r. godz. 16:00.

Trener: Jarosław Fliśnik
Skład: 1.Adrian Leśkiewicz, 4.Krzysztof Waliś (17.Mateusz Prusak 56’), 5.Jakub Skorłutowski , 8.Kacper Makowski (2.Andrzej Gancarczyk 56’), 9.Karol Nikodem (7.Maciej Sobota 46’), 10.Kasper Morawski © , 11.Paweł Bekieszczuk, 14.Łukasz Anklewicz, 15.Jakub Kulczycki (2.Andrzej Gancarczyk 56’), 16.Tomasz Watral (13.Jakub Pożarycki 58’), 18.Mateusz Dobkowski (3.Artur Gancarczyk 58’).

autor tekstu: Michał Niedźwiedź
MGKS Moto-Jelcz Oława

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 4. )
03-06-2018 ~ do kibica ( gość OSI) zgłoś naruszenie
A w takiej Niecieczy (700 mieszkańców) ekstraklasa była,ale tam nie rządzą "fachowcy" z BBSu.
02-06-2018 ~ kibic ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Za awans gratulacje!
Rozumiem , że chodzi o awans do klasy okręgowej, bo do IV ligi to jeszcze daleko, że ho,ho a może jeszcze dalej!
W 33 000 mieście, gdzie budżet miasta jest ponad 100 000 000 zl. nie stać nas na co najmniej III czy II ligę?
Trochę historii; po 16 latach MKS Oława awansował do II ligi , nie udało się utrzymać , spadł do III ligi, obecny burmistrz w kampanii wyborczej w 2014 roku pozdrawiał oławian na środku płyty boska podczas meczy ligowych , ale jak pokazały się problemy finansowe bez żadnej pomocy klub upadł. Na takim stadionie póki co będzie klasa okręgowa!
Gmina Oława mimo niższego budżetu ma dwa kluby do utrzymania w Marcinkowicach i w Gaci w IV lidze !
Klub w Gaci aspiruje do III ligi i to jest konkret!

To kolejny powód aby odsunąć BBS od władzy!
01-06-2018 ~ życie ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Awans do ligi, Gratulacje dla Piłkarzy MJO!
29-05-2018 ~ Zając ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Ale awans do czego?!

SPORT.OLAWA.INFO - MGKS Moto-Jelcz Oława - zdobywa awans

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin