Pod naszym patronatem: Wygraj książkę dla Czytelnika OSI
reklamaXIX Turniej o puchar Prezydenta Wałbrzycha

opublikowano; 20-05-2018

19 maja czwórka naszych zawodników wzięła udział w XIX Turnieju o puchar Prezydenta Wałbrzycha. Zawody zostały rozegrane w podrzucie w kategorii open wśród kobiet i mężczyzn.

Jako pierwsza wystartowała Natalia Pawlik - podrzuciła 85kg co pozwoliło jej bezkonkurencyjne wygrać zawody. Wśród zawodników jako pierwszy na pomoście pojawił się Szymon Wójcik - bez problemu zaliczył swoje wszystkie trzy podejścia w podrzucie ustanawiając nowy rekord życiowy 110kg - lll miejsce.

Kolejno walkę rozpoczął Szymon Kołtowski - na początku miał problem z zaliczeniem pierwszego podejścia na 110kg z powodu błędów technicznych co było widać, gdy w swoim drugim podejściu czysto zaliczył 110kg, następnie 115kg co finalnie dało mu ll miejsce.

Ostatni na pomoście pokazał się Karol Gontlach - w pierwszym podejściu Karol podniósł 118kg, w drugim zadysponował 124kg i zaatakował pierwsze miejsce w turnieju co udało się z powodzeniem, ostatecznie Karol podrzucił 127kg co również jest jego nowym rekordem życiowym w podrzucie.

Nasza drużyna również zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

źródło: LKS Polwica Wierzbno

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - XIX Turniej o puchar Prezydenta Wałbrzycha

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin