Pod naszym patronatem: II Termathlon Essity | XI Bieg Koguta | Oławski Festyn Rodzinny 2018

Podsumowanie weekendu KS Oława

opublikowano; 08-05-2018

Seniorki - III liga

Wyrównany i ciekawy mecz, w którym więcej sytuacji wykorzystał zespół gości Piast Nowa Ruda. Mimo porażki 2:0 można znaleźć ciekawe aspekty gry naszego zespołu. Ożywienie wprowadziły młodsze zawodniczki m.in. Natalia Jaremkiewicz, Alicja Lipińska czy Wiktoria Bugajna.

Trener: Jarosław Aleksandrzak.
Skład: Pawlos-Celmer (40' Bargiel), Kamińska, Mieszkuć, Seroka-Kowalska, Ozga, Zięba (75' Lechki), Kryjak (50' Lip[ińska), - Szura (55' Bugajna), Suchodolska (45' Jaremkiewicz).

Juniorzy Starsi

Mimo tego, że w 12 minucie Jakub Skorupa trafił do bramki Chrobrego Głogów na 1-0, nasi zawodnicy schodzili na przerwę z wynikiem 1-1. Po przerwie było wiele niewykorzystanych sytuacji, które obróciły się przeciwko nam i KS uległ gościom z Głogowa 4-1.

Trener: Jarosław Fliśnik.
Skład: 1.Adrian Leśkiewicz, 3.Janusz Łakomiak, 4.Karol Grabowski © (8.Mariusz Zapotoczny 75’), 7.Michał Żurawski, 9.Rafał Dalecki, 11.Bartłomiej Musiał, 13.Jakub Skorupa, 14.Damian Makowski (6.Bartłomiej Bagiński 46’), 15.Jakub Buczkowski, 17.Sebastian Szwedzki, 19.Adrian Gelles.

Trampkarze

Podopieczni Sebastiana Sobczaka prowadzili po bramce Seweryna Małeckiego, jednak po dwóch golach Silesii-Gaj Wrocław schodzili na przerwę z wynikiem 1-2. Punkt w 55 minucie uratował Wojciech Popów i ostateczny wynik tego spotkania to 2-2.

Trener: Sebastian Sobczak.
1.Bartosz Lubecki, 2.Michał Bernacki, 4.Jakub Baran, 5.Przemysław Porębski, 6.Oliwier Chodor, 10.Seweryn Małecki, 17.Michał Pluciński, 18.Krzysztof Moroz, 22.Aleksander Jakobsze.

Młodziki

Nasza najmłodsza ekipa uległa na wyjeździe Olympicowi Wrocław 8-0.

Trener: Jacek Imianowski
Skład: 1.Adam Sady, 3.Mateusz Wróblewski, 6.Mateusz Mossoń, 7.Szymon Piotrowski, 8.Aleksander Jakubowski, 9.Bartosz Jasiński, 11.Adam Szymków, 13.Adrian Szymków, 14.Mikołaj Stelmaszek, 15.Alan Burkiewicz, 18.Oskar Szczupał, 24.Oskar Anysz, 31.Igor Wydmuch.

Orliki, żaki i skrzaty

8 zespołów dziecięcych MGKS Oława z powodzeniem wzięło udział w III turnieju Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej w strefie oławskiej, który organizowany był na Stadionie Miejskim w Oławie w minioną niedzielę 6 maja.