Oława - SPORT - OLAWA.INFO - Lekkie popołudnie.
Pod naszym patronatem: V Międzynarodowy Festiwal Organowy | Karawana Teatralna 2018 | II Termathlon Essity | XI Bieg Koguta | III Oławski Bieg Kolorów | Dożynki gminy Jelcz-Laskowice

Lekkie popołudnie

opublikowano; 16-04-2018

Przy przyjemnej wiosennej pogodzie piłkarze oławskiego Moto-Jelcza bez większych problemów ograli rezerwy IV-ligowej Pogoni Oleśnica 3:0 (2:0). Pierwszą bramkę dla MJO zdobył Łukasz Anklewicz, który wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Marcinie Bombie. Już cztery minuty później było 2:0, bo świetne podanie Tomasza Watrala wykorzystał Krzysztof Telatyński. Wynik spotkania już po przerwie ustalił Krzysztof Telatyński, który po niezbyt dobrze wykonanym rzucie rożnym zebrał piłkę przed polem karnym i precyzyjnym strzałem w bliższy róg pokonał bramkarza Pogoni.

MOTO-JELCZ OŁAWA - POGOŃ II OLEŚNICA 3:0 (2:0)
BRAMKI: Łukasz Anklewicz 14 (k), Krzysztof Telatyński 19, 54.

MOTO-JELCZ OŁAWA: Piotr Kosecki - Paweł Bekieszczuk, Łukasz Anklewicz kapitan bramka, Tomasz Watral kapitan (76 Jakub Pożarycki), Kacper Makowski - Mateusz Żygadło (81 Artur Gancarczyk), Mateusz Prusak (76 Wojciech Czerniak), Krzysztof Waliś, Marcin Bomba (45 Maciej Sobota) - Jakub Kulczycki, Krzysztof Telatyński bramkabramka (62 Jakub Skorłutowski).

źródło: Moto-Jelcz Oława