Pod naszym patronatem: Hideout 2019 | Season Start w Jelcz-Laskowicach | VI Nocny Maraton Pływacki Termy Jakuba
reklamaPuchar dla najlepszego powiatu

opublikowano; 20-12-2017

Powiat oławski po raz kolejny tryumfuje w Dolnośląskich Igrzyskach LZS.

Nasz powiat zwyciężył w generalnej klasyfikacji XVIII Dolnośląskich Igrzysk LZS – Mieszkańców Wsi i Miast. Uroczyste, doroczne podsumowanie Igrzysk LZS odbyło się w dniu 15 grudnia w świetlicy wiejskiej w Gaju Oławskim.

Podczas uroczystości na którą przyjechali samorządowcy i działacze z całego Dolnego Śląska, wręczono pamiątkowe puchary dwudziestu najlepszym gminom oraz piętnastu powiatom.

W tym roku, podobnie jak przed rokiem I miejsce w generalnej klasyfikacji na szczeblu powiatowym zajął powiat oławski. Puchar podczas gali odebrał starosta oławski Zdzisław Brezdeń.

W klasyfikacji powiatowej II miejsce zajął powiat kłodzki, przed powiatem świdnickim. Wśród gmin na najwyższym stopniu podium uplasowała się Gmina Oława, a za nią, na miejscu II - Gmina Świdnica. Na III miejscu w klasyfikacji gminnej znalazł się Zgorzelec.

Świąteczny program muzyczny w trakcie uroczystości zaprezentował dziecięcy zespół wokalny Słoneczniki ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy.

Serdecznie gratulujemy zaciętej rywalizacji sportowej oraz osiągniętych, wspaniałych wyników!

źródło: Starostwo Powiatowe

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 1. )
30-12-2017 ~ Ronin ( gość OSI) zgłoś naruszenie
Lansują się leśne dziadki...ich wyborcy rolnicy spod Oławy i tak nie kumają...sportu w regionie nie ma. Nie ma gdzie dziecka wysłać na zajęcia. Po których byłaby szansa na przygodę ze sportem. Żadnej ścieżki kariery, żadnej współpracy z profesjonalnymi klubami szkolącymi w seniorach. Ale humory dopisują bo nic nie warte pucharki rozdane.. gdzie medale z z MP.ME. gdzie członkowie kadr wojewódzkich, narodowych. dziady stare..

SPORT.OLAWA.INFO - Puchar dla najlepszego powiatu

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin