Pod naszym patronatem: Spektakl Królewna śnieżka | XIII Oławski Turniej Bokserski | III Bieg Sylwestrowy

Bardzo ważne przełamanie Juniorów Młodszych

opublikowano; 14-11-2017

Wiatru w żagle nabrali Juniorzy Młodsi pod wodzą trenera-Jarosława Fliśnika, pokonali u siebie Polonię Środę Śląską, aż 4-0.

Porażka naszego zespołu, oznaczałaby kłopoty i walkę o utrzymanie. Goście przyjechali tylko z dwoma zawodnikami w rezerwie, więc ich trener nie miał zbyt dużego pola manewru. Po bardzo wyrównanym początku, to nasi zawodnicy przeważali i kontrolowali przebieg meczu. Wyższość nad rywalem, w 22 minucie udokumentował Dominik Woźniak, który bardzo ładnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza przyjezdnych. Zawodnicy ze Środy Śląskiej, byli nieco oszołomieni, co dwie minuty później wykorzystał Łukasz Mazepa, który świetnym rajdem środkiem pola, oddał strzał z dystansu i piłka po ziemi, blisko słupka wpadła do bramki. Golem do szatni poczęstował ich jeszcze Konrad Gąsiorowski, który pięknym strzałem w okienko bramki, dał swojej drużynie prowadzenie trzy do zera. W drugiej połowie, obie drużyny nie wykorzystały wielu sytuacji, jednak to gospodarze byli lepsi. Już w samej końcówce meczu zawodnicy KS-u świetnie rozegrali piłkę, która po strzale Damiana Makowskiego trafiła w siatkę gości ustanawiając wynik meczu na 4-0. Dzięki temu zwycięstwu, Oławianie oddalili się od zagrożonych pozycji.

Następne spotkanie, Juniorzy Młodsi rozegrają w środę 15.11.2017 r. o godzinie 14:00 we Wrocławiu, podejmując szósty w tabeli Parasol Wrocław.