Pod naszym patronatem: XI Toyota Zimowy Maraton Na Raty | Termathlon Na Raty
reklamaKomplet punktów w 13 kolejce DLJS

opublikowano; 07-11-2017

4 Listopada, na stadionie OCKF, Juniorzy Starsi rozegrali mecz z Polonią-Stal Świdnica w ramach 13 kolejki Dolnośląskiej Ligi A1 Juniorów Starszych.

Od początku meczu, podopieczni Jarosława Fliśnika będąc faworytami tego meczu prezentowali lepszy styl gry. Już w 15 minucie, z rzutu wolnego dośrodkował Michał Żułtański, w polu karnym stworzyło się zamieszanie i zawodnik gości niefortunnie skierował piłkę do swojej bramki. 3 minuty później było 2-0 po bramce Filipa Szymańskiego, znowu z rzutu wolnego dorzucał zawodnik z numerem „10”. Kilka minut później w pole karne Świdnickiej drużyny wpadł Bartosz Musiał, po faulu sędzia tego spotkania, wskazał na 11 metr, pewnie wykonany przez Jakuba Skorupę. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 3-0 i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na jeszcze okazalszy wynik. Jednak rzeczywistość była brutalna i nasi piłkarze przespali drugą połowę. W 53 minucie Jakub Filipczak trafił z rzutu wolnego co rozochociło ekipę przyjezdnych. Przez długi okres drugiej połowy dominowała Polonia, co poskutkowało bramką z główki Szymona Krupczaka(wcześniejszego strzelca bramki samobójczej). Goście zaczęli gonić wynik. W 73 minucie Michał Żułtański został ukarany drugą żółtą kartką i jak na złość graliśmy w dziesięciu. Chwilę później siły się wyrównały. Po bardzo nerwowej końcówce udało się jednak wygrać a w doliczonym czasie gry do siatki trafił jeszcze Adrian Gelles, który ustanowił wynik tego spotkania.

Zwycięstwo nad drużyną z Świdnicy nie smakowało jednak, aż tak dobrze i trener miał wiele uwag do swoich podopiecznych po zakończeniu zawodów. Dzięki temu zwycięstwu, oławianie wskoczyli na 6 miejsce w tabeli, a następny mecz wyjazdowy rozegrają w przyszłą niedzielę z drużyną Polonii Ząbkowice Śląskie.

KS Oława
Trener: Jarosław Fliśnik
93.Kamil Pawlikowski
3.Janusz Łakomiak
4.Karol Grabowski ©
7.Michał Żurawski
9.Filip Szymański (6.Szymos Fliśnik 68’)
10.Michał Żułtański 2xŻółta Kartka (Czerwona 73’)
11.Bartłomiej Musiał
13.Jakub Skorupa k.
15.Jakub Buczkowski
16.Damian Makowski (17.Sebastian Szwedzki 46’)
19.Adrian Gelles

MGKS Oława 1945

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - Komplet punktów w 13 kolejce DLJS

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin