Pod naszym patronatem: XI Toyota Zimowy Maraton Na Raty | Termathlon Na Raty
reklamaJuż 300 szkół w Drużynie Energii

opublikowano; 03-11-2017

Niemalże 300 szkół przystąpiło już do Drużyny Energii - programu sportowego dla dzieci z klas 6 i 7 szkół podstawowych. Ambasadorami projektu są Marek Citko, Krzysztof Golonka, Bartek Ignacik oraz Krzysztof Ignaczak. Zapisy trwają do 13 listopada!

- Cieszymy się, że formuła programu trafiła w gusta nauczycieli i młodych ludzi, którzy chcą bawić się wspólnie z nami. Wielką zachętą i motywacją do udziału w nim, oprócz niezwykle cennych nagród, jest bez wątpienia szansa na wspólny trening z tak wybitnymi sportowcami, jak ambasadorzy Drużyny Energii - mówi Anna Ziobroń, Dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji Energa SA.

Aby młodzież mogła wziąć udział w rywalizacji, wystarczy, że nauczyciel lub dyrektor zgłosi szkołę do Drużyny Energii, wypełniając formularz na stronie DruzynaEnergii.pl. To pierwszy krok. Następnie opiekun wraz z uczniami nagrywa maksymalnie 120-sekundowy materiał wideo, pokazujący sportowy charakter szkoły. 100 placówek z najciekawszymi zgłoszeniami otrzyma zestawy strojów sportowych New Balance i przejdzie do etapu sportowego Drużyny Energii.

Raz w tygodniu w okresie od grudnia do kwietnia na stronie internetowej DruzynaEnergii.pl ambasadorzy będą publikować film ze specjalnie przygotowanymi dla uczniów ćwiczeniami piłkarskimi i siatkarskimi. Za każde nagranie, w którym uczniowie powtórzą trening mistrzów, szkoła otrzyma punkty. Najbardziej aktywne placówki zostaną finalistami projektu, do których w kolejnych miesiącach przyjedzie drużyna ambasadorów. Przeprowadzą oni wyjątkowy konkurs, podczas którego punktowana będzie precyzja, powtarzalność i technika wykonywanych ćwiczeń.

  W wielkim finale do rywalizacji staną trzy szkoły z największą liczbą punktów. Zmierzą się w bezpośredniej walce o miano najlepszej Drużyny Energii. Na wszystkich uczestników finału czekają nagrody - wyposażenie sali gimnastycznej. Najlepsi zawodnicy Drużyny Energii otrzymają z kolei indywidualne wyróżnienia.

- Jaki jest wasz rekord główek? A ile razy podbijecie piłkę kolanem? Czekamy na was w Drużynie Energii, zapisy trwają, więc jeszcze macie szansę, byśmy to do was właśnie przyjechali nagrać Turbokozaka - zachęca mistrz świata w piłkarskich trikach, Krzysztof Golonka.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na DruzynaEnergii.pl. Zapisy trwają do 13 listopada.

Drużyna Energii

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - Już 300 szkół w Drużynie Energii

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin