Pod naszym patronatem: Spektakl Królewna śnieżka | XIII Oławski Turniej Bokserski | III Bieg Sylwestrowy

Uczniowie bystrzyckiej sekcji karate odnoszą kolejne sukcesy

opublikowano; 02-11-2017

Weronika Ceglarek-Soluch, na co dzień ćwicząca w klubie BUDOKAN Wrocław, sekcja w Bystrzycy, zdobyła złoty medal w Kumite (walka) na mistrzostwach Ziemi Legnickiej. Zawody odbyły się się 28 października br. w Legnicy. Jej klubowa koleżanka Kinga Zwijacz wywalczyła natomiast II miejsce. W zawodach wzięła również udział Roksana Musiał, której po zaciętej walce, nie udało się stanąć na podium. Wielkie brawa należą się Piotrusiowi, siedmioletniemu bratu Weroniki, który z sukcesem zadebiutował na zawodach - zdobywając dwa brązowe medale. Gratulujemy!

Przypomnijmy, że to nie pierwsze sukcesy zawodniczek z Bystrzyckiej sekcji. W prestiżowym Turnieju Wrocław Open, który odbył się w czerwcu tego roku, Weronika wywalczyła również złoty medal. Na podium stanęły również Weronika i Roksana.

Prowadzącym treningi ww. zawodników jest trener karate WKF z Bystrzycy Przemysław Biegański. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.