Pod naszym patronatem: Spektakl Królewna śnieżka | XIII Oławski Turniej Bokserski | III Bieg Sylwestrowy

Marsz w górę tabeli

opublikowano; 23-10-2017

Juniorzy Starsi, niedosyceni po meczu w Głogowie, podejmowali u siebie drużynę Bobrzan Bolesławiec, w ramach 11 kolejki DLJ.

Od początku zawodnicy KS Oława byli stawiani w roli faworytów tego meczu. Do Oławy bowiem przyjechała drużyna, której udało się przed tym meczem zgromadzić zaledwie 7 punktów. Podopieczni Jarosława Fliśnika dobrze rozpoczęli to spotkanie i na przerwę schodzili z wynikiem 2-0 po dublecie Janusza Łakomiaka.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, do siatki gości trafił Adrian Gelles i gdy wydawało się, że Oławianie mają wszystko pod kontrolą, Bobrzanie dostali szansę zdobycia gola z karnego. Kacper Kizyma nie zmarnował okazji i trafił na 3-1. Od tego momentu zaczęła się prawdziwa wymiana ciosów. W 66 minucie Szymon Fliśnik trafił na 4-1. Minutę później goście zdobyli bramkę na 4-2. Aż wreszcie dwie minuty później do siatki rywali trafił Filip Szymański i przy wyniku 5-2 wszystko było już jasne. W końcówce (80 minuta) na 6-2 podwyższył jeszcze Sebastian Szwedzki i ostateczny rezultat tego spotkania to 6-2 dla MGKS 1945 Oława.

W kolejnym meczu Juniorzy Starsi na wyjeździe zmierzą się z Widawą Kiełczów, zajmującą ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym. Spotkanie zostanie rozegrane w Sobotę 28 października o godzinie 11:00, na boisku w Kiełczowie.