Pod naszym patronatem: XI Toyota Zimowy Maraton Na Raty | Termathlon Na Raty
reklamaSobotnie emocje na Oławskich boiskach

opublikowano; 18-10-2017

W minioną sobotę 14 października na oławskim stadionie rozegrano, aż 3 mecze w tym samym czasie. W każdym nie zabrakło emocji.

Główna płyta stadionu została zmniejszona, dostawiono tam mniejsze bramki i mecz rozegrała nasza drużyna młodzików. Ekipa prowadzona przez Jacka Imianowskiego podejmowała drużynę Polonii-Stal Świdnica, która zajmuje 3 miejsce w tabeli. Nasi zawodnicy zagrali dobrze, tracąc tylko jedną bramkę, wywalczyli cenny punkt, a sam mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Na pobocznym boisku naprzeciw szatni, grali nasi trampkarze. Drużyna Sebastiana Sobczaka radzi sobie w tym sezonie (II ligi wojewódzkiej) nadzwyczaj dobrze i w meczu przeciwko Chrobremu Głogów byli stawiani w roli faworyta. Ku uciesze oławskich kibiców, nasi zawodnicy podtrzymali serię spotkań bez porażki (6) i są stawiani jako jedni z głównych faworytów do awansu, a sam mecz gładko wygrali, aż 5-0.

Przechodząc na boisko przy ulicy, mecz grała ekipa Andrzeja Leszczyńskiego. Juniorzy młodsi liczyli w tym meczu na przełamanie, gdyż ostatni raz cieszyli się ze zwycięstwa 9 września, kiedy u siebie pokonali Konfeks Legnica. Gospodarze zagrali bardzo dobrą pierwszą połowę, stworzyli sobie kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia bramki, jednak to drużyna z Bolesławca rozdawała w tym meczu karty. Mimo tylko 3 strzałów na naszą bramkę w pierwszej części gry, Bobrzanie na przerwę schodzili z dwu bramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie, dołożyli jeszcze 2 bramki i mecz zakończył się porażką naszych zawodników 4-0.

Już w przyszły weekend na naszych boiskach mecz rozegra drużyna juniorów starszych, którzy będą zdeterminowani do zwycięstwa nad Bobrzanami Bolesławiec, po przegranej z Chrobrym Głogów 0-1. Zapraszamy w sobotę o godzinie 11:00 na stadion OCKF w Oławie. Oczywiście, na własnym stadionie w niedzielę zagra również A klasowa drużyna KS Oława. Po zwycięstwie nad Widawą Kiełczów (4-0), podopiecznych Jarosława Fliśnika czeka ciekawy mecz z Orłem Marszowice.

Zapraszamy o godzinie 11:00 na główną płytę stadionu OCKF.

M. N.

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )


inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin