Pod naszym patronatem: XI Toyota Zimowy Maraton Na Raty | Termathlon Na Raty
reklamaPierwsza drużyna MGKS Oława w meczu na szczycie nie zawiodła

opublikowano; 21-09-2017

W sobotę, na obiekcie w Bystrzycy, nasz KS podejmował tamtejszą Burzę w hicie III grupy Wrocławskiej klasy A.

W 4 kolejce zmagań, miało dojść do pojedynku drużyn, które prawdopodobnie będą walczyć o awans do Klasy Okręgowej. MGKS przystąpił do tego spotkania, posiadając 3 punkty mniej, ale ma również jeden nie rozegrany mecz z powodu pauzy w pierwszej kolejce. Widowisko zapowiadało się dosyć ciekawie, co zgromadziło dosyć dużo miejscowych. W Bystrzycy była również nasza delegacja kibiców, która prawie przez cały mecz dopingowała zawodników do lepszej gry. Już od początku dało się wyczuć dosyć nerwową atmosferę. Obie drużyny chciały atakować i z pewnością, aktorzy tego spektaklu, nie zawiedli. Mecz obfitował w wiele sytuacji bramkowych. Uwadze nie może ulec dobra gra na skrzydle Mateusza Dobkowskiego oraz naszych środkowych obrońców, którzy kilkukrotnie ratowali KS przed bardzo niebezpieczną sytuacją. W 24 minucie Krzysztof Telatyński pokonał bramkarza gospodarzy, strzałem po ziemi sprzed pola karnego. Mecz dzięki tej bramce jeszcze bardziej się otworzył i Burza miała kilka bardzo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki jednak albo w nią nie trafiali, albo interweniował Piotr Kosecki. W drugiej połowie mieliśmy kilka wyśmienitych okazji, takich jak ta Mateusza Dobkowskiego, kiedy próbował strzelić po długim słupku w stuprocentowej sytuacji, ale nie trafił w bramkę. Świetną okazję po wejściu miał również Jakub Kulczycki, jednak trafił w bramkarza. W drużynie gospodarzy bardzo ruchliwy był Mateusz Rolka, ale na szczęście dla naszego zespołu nie udało mu się wykorzystać swoich okazji i ostatecznie KS Oława wygrał to spotkanie 1-0. Trener Jarosław Fliśnik może zaliczyć ten mecz do udanych, jest to jednak kolejny mecz w którym zabrakło napastnikom trochę skuteczności.

Skład Burzy Bystrzyca

Trener: Krzysztof Konon
12.Arkadiusz Lemieszko (2.Piotr Majgier 46’), 3.Maciej Białek, 4.Tomasz Dobrodziej, 5.Łukasz Budzowski, 6.Łukasz Rolka, 7.Piotr Bekalski, 8.Michał Kubik, 17.Mateusz Rolka, 18.Bartosz Prokopowicz ©, 19.Paweł Pióro, 20.Radosław Cybulski.

Skład KS Oława

Trener: Jarosław Fliśnik
1.Piotr Kosecki, 4.Wiktor Gajdek (3.Artur Gancarczyk 70’), 5.Jakub Skorłutowski (6.Wojciech Czerniak 60’), 8.Krzysztof Waliś, 9.Mateusz Prusak (7.Jakub Mańkowski 60’) 10.Mateusz Żygadło (2.Maciej Sobota 75’), 11.Paweł Bekieszczuk, 14.Łukasz Anklewicz, 16.Tomasz Watral ©, 17.Krzysztof Telatyński (20.Jakub Kulczycki 63’), 18.Mateusz Dobkowski.

Bramka: Krzysztof Telatyński 24’
Żółte kartki: Łukasz Budzowski 28’,Łukasz Rolka 71’ – Krzysztof Waliś 65’.

MGKS Oława 1945

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - Pierwsza drużyna MGKS Oława w meczu na szczycie nie zawiodła

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin