Pod naszym patronatem: Spektakl Królewna śnieżka | III Bieg Sylwestrowy

Kolejne ważne zwycięstwo

opublikowano; 11-09-2017

KS II Oława pod wodzą Andrzeja Leszczyńskiego pokonał u siebie Konfeks Legnica, uzyskują czwarte zwycięstwo w pięciu kolejkach.

Na początku spotkania Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych, obie ekipy miały swoje szansę. Jednak w 10 minucie, jeden z naszych zawodników wpadł w pole karne mijając kilku obrońców i wyłożył piłkę do Konrada Gąsiorowskiego, a ten pewnym strzałem umieścił ją w bramce. Chwilę po wznowieniu gry, Krystian Słoniewski stanął oko w oko z naszym bramkarzem, jednak Michał Rzemykowski nie dał się pokonać. Konfeks szukał kontaktu, jednak już 8 minut później po błędzie ich bramkarza „Gąsior” zdobył swoją drugą bramkę. W 20 minucie spotkania, Konrad mógł już świętować Hat-Tricka. W 25 minucie, Konfeks źle rozegrał rzut rożny i po podręcznikowej kontrze KS-u Damian Makowski podwyższył na 4-0, a już 3 minuty później wybornym uderzeniem z dystansu, bramkarza gości pokonał Rafał Dalecki.

W przerwie, zawodnicy z Legnicy, mieli sobie dużo do powiedzenia i można było spodziewać się lepszej gry gości w drugiej połowię, jednak w pierwszej, wcale nie wyglądało to, aż tak źle jak wskazuje wynik. Po przerwie, dużo się zmieniło już chwilę po wznowieniu gry, Paweł Przerywacz trafił do siatki Oławian i drużyna gości miała ochotę na więcej. Obie ekipy stworzyły sobie wiele bardzo dobrych, jednak nie wykorzystanych sytuacji. Mecz zakończył się wynikiem 5-1, chociaż przejezdni zasługiwali na więcej, ponieważ w wielu momentach meczu dominowali. Zawodnikiem spotkania został Konrad Gąsiorowski-zdobywca 3 bramek dla KS-u.