Pod naszym patronatem: II Termathlon Essity | LG HIRO Quersus Wakacyjne SUPER GAME e-sport
reklamaSpartakiada po raz piętnasty

opublikowano; 23-08-2017

Starosta oławski Zdzisław Brezdeń i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oławie zapraszają na XV Spartakiadę Osób Niepełnosprawnych, która odbędzie się w sobotę 9 września, w godzinach od 10.00 do 13.00, na stadionie OCKF w Oławie, przy ul. Sportowej 1.

W programie imprezy znajdują się: zawody sportowe, program artystyczny w wykonaniu dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Oławie, prezentacja twórczości mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Oławie, pokaz sprzętu rehabilitacyjnego i rękodzieła przez członków Polskiego Związku Niewidomych, wystawa prac plastycznych dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Oławie, podopiecznych Fundacji Krok po Kroku, Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Tęcza” w Oławie oraz Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej.

Podczas spartakiady będzie można bezpłatnie dokonać pomiaru poziomu cukru i ciśnienia tętniczego krwi, a także pomiaru tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Odbędzie się prezentacja narkogogli i alkogogli przez PSSE w Oławie, a także pokaz Agility – pokonywanie toru przeszkód przez psy.

Organizatorami spartakiady są: Starostwo Powiatowe w Oławie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oławie, Dom Pomocy Społecznej w Oławie, Zespół Szkół Specjalnych w Oławie, Koło Polskiego Związku Niewidomych w Oławie, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Tęcza”, Fundacja „Krok Po Kroku”, Fundacja „Iskierka Nadziei”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Oleśnicy Małej, Fundacja „Pomaluj Mi Świat” i Stowarzyszenie „Korab”.

źródło: STarStarostwo Powiatowe

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 1. )
25-08-2017 ~ misiu ( gość OSI) zgłoś naruszenie
super 9 wrzesnia :)

SPORT.OLAWA.INFO - Spartakiada po raz piętnasty

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2018 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin