Pod naszym patronatem: Spektakl Królewna śnieżka | III Bieg Sylwestrowy
reklama



ATM System Marcinkowice Dance Festival 2017

opublikowano; 25-05-2017

W dniu 20 maja odbył się trzeci już ATM System Marcinkowice Dance Festival. Festiwal ten organizowany jest przez Street Dance Academy, Fundację Rozwoju Człowieka TROOD oraz Urząd Gminy Oława pod honorowym patronatem wójta gminy Oława Pana Jana Kownackiego.

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach ponad 450 tancerzy rywalizowało w kategoriach:
Solo - do lat 7, 8-11 lat, 12-15 lat i pow. 15 lat
Duety - do lat 7, 8-11 lat, 12-15 lat i pow. 15 lat
Formacje - do lat 7, 8-11 lat, 12-15 lat, 16-30 lat, powyżej 30 roku życia

Jury w składzie: Wojtek Osiejewski, Sebastian Gębura, Jessica Ali ostatecznie nagrodziło:

SOLO DO LAT 7
I m. – Gabrysia Charęza – Street Dance Academy Złotoryja
II m. – Lenka Kaszubowska – Street Dance Academy Złotoryja
III m. – Klaudia Czerniejewska – MCK Legnica
IV m. – Lena Calińska – Street Dance Academy Wrocław
V m. – Nela Wojciechowska – Street Dance Academy Wrocław
VI m. – Tomek Nowak – Street Dance Academy Wrocław

SOLO 8 – 11 LAT
I m. – Kinga Kałuża – Street Dance Academy Wrocław
II m. – Emilia Kamyczek – Street Dance Academy Wrocław
III m. – Rozalia Grzybek – STK Sofija
IV m. – Hanna Smoleń – STK Sofija Oborniki Śląskie
V m. – Julia Szymik – STK Sofija Oborniki Śląskie

SOLO 12 – 15 LAT
I m. – Kamila Łozowska – Street Dance Academy Złotoryja
II m. – Maria Kubiak – Fantasy Dance Academy
III m. – Martyna Gibasiewicz – Vivo Dance Legnica
IV m. – Gracjan Szumiński – Street Dance Academy Złotoryja
V m. – Alicja Czajkowska – STK Sofija Oborniki Śląskie
VI m. – Olimpia Goldmand – STK Sofija Milicz
VII m. – Kamila Butyńska – Vivo Dance Legnica

SOLO POW. 15 LAT
I m. – Marcel Hryniuk – Street Dance Academy Złotoryja
II m. – Weronika Borkowska – Vivo Dance Legnica
III m. – Sandra Tysa – Next Dance Oława
IV m. – Oliwia Ołdziejewska – STK Sofija Oborniki Śląskie
V m. – Karolina Kochan – Studio Tańca Fuego Lubin
VI m. – Radosław Sobierajski – Fantasy Dance Academy
VII m. – Natalia Piekut – Akademia Avatar Legnica

DUETY DO 7 LAT
I m. – Gabrysia Charęza, Natasza Kapral – Street Dance Academy Złotoryja
II m. – Hania Ciechacka, Weronika Poszwińska – Street Dance Academy Złotoryja

DUETY DO 11 LAT
I m. – Zuzanna Rekus, Amanda Zubek – STK Sofija Milicz
II m. – Eva Bouwman, Oliwia Waleńców – STK Sofija Trzebinica

DUETY 12 – 15 LAT
I m. – Łukasz Skorupski, Małgorzata Karczyńska – PCEiK Oleśnica
II m. – Wiktoria Wzgarda, Alicja Szczepaniak – PCEiK Oleśnica
III m. – Zofia Wojciechowska, Oliwia Ołdziejewska – STK Sofija Oborniki Śląskie
IV m. – Ania Dąbrowska, Julia Walusiak – Street Dance Academy Wrocław
V m. – Dorota Łukowska, Nikola Olejnik – Street Dance Academy Wrocław
VI m. – Ola Krupa, Martyna Gibasiewicz – Vivo Dance Legnica
VII m. – Gracjan Szumiński, Liwia Wójcik – Street Dance Academy Złotoryja
VIII m. – Amelia Drozda, Olimpia Goldman – STK Sofija Milicz

DUETY POW. 15 LAT
I m. – Daria Sikorska, Jakub Husarz – Street Dance Academy Wrocław
II m. – Klaudia Kaminska, Klaudia Tolodziecka – Studio Tańca Fuego Lubin
III m. – Kacper Chmielowski, Gracjan Szumiński – Street Dance Academy Złotoryja
IV m. – Jagoda Lasota, Paweł Majcher – Akademia Avatar Legnica
V m. – Weronika Patrzyńska, Kasia Gaik – Street Dance Academy Wrocław
VI m. – Radosław Sobierajski, Maria Kubiak – Fantasy Dance Academy
VII m. – Julia Grala, Gabrysia Jankowiak Akademia Avatar Legnica

FORMACJE DO 7 LAT
I m. – MINI PAKA – Street Dance Academy Złotoryja
II m. – Respekcik – MCK Legnica
III m. – NutelaKids – Next Dance Oława
IV m. – Mikro PAKA – Street Dance Academy Złotoryja

FORMACJE 8 – 11 LAT
I m. – Wymiatacze – Studio Tańca Fuego Lubin
II m. – Dzieciaki z Naszej Paki – No Name Dance Studio Jelenia Góra
III m. – Mini Repekt – MCK Legnica
IV m. – DROPSIKI – Street Dance Academy Złotoryja
V m. – STK Sofija Milicz – Sowa

FORMACJE 12 – 15 LAT
I m. – Kogiel Mogiel – Street Dance Academy Wrocław
II m. – VIVOdance – Vivo Dance Legnica
III m. – No Rules – PCEiK Oleśnica
IV m. – MMs – Street Dance Academy Wrocław
V m. – LUZik – No Name Dance Studio Jelenia Góra
VI m. – VIVO mini – Vivo Dance Legnica
VII m. – STK Sofija Trzebnica
VIII m. – STK Sofija Oborniki Śląskie – Muszla

FORMACJE POW. 15 LAT
I m. – Fuego – Studio Tańca Fuego Lubin
II m. – Homies – Street Dance Academy Wrocław
III m. – Other Side – Studio Tańca Fuego Lubin
IV m. – Bubble Gang – Street Dance Academy Wrocław
V m. – Konkret – Street Dance Academy Wrocław

M.S.

dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI




Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - ATM System Marcinkowice Dance Festival 2017
SPORT.OLAWA.INFO -
SPORT.OLAWA.INFO -

inne tematy:



wiadomości





UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2017 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin