XIV Memoriał Zdzisława Nabiałczyka

opublikowano; 10-01-2017

W minioną niedzielę 8.01.2017 w hali sportowej OCKF w Oławie po raz kolejny odbył się Memoriał Zdzisława Nabiałczyka. Upamiętniając znanego i cenionego oławskiego trenera - klub MGKS Oława zorganizował turniej halowej piłki nożnej w roczniku 2006, na który zostały zaproszone zaprzyjaźnione kluby: UKS Kiełczów Academy Wrocław, WKS Śląsk Wrocław, MKS Parasol Wrocław, UKS Szkolna Akademia Piłkarska Brzeg. Przez pięć godzin rywalizacja przebiegała pomiędzy sześcioma drużynami w systemie "każdy z każdym", rozegrano więc 15 meczy.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
I m MKS Parasol Wrocław I - 10 pkt.
II m MKS Parasol Wrocław II - 6 pkt.
III m UKS Kiełczów Academy Wrocław - 6 pkt.
IV m MGKS Oława 1945 - 6 pkt.
V m WKS Śląsk Wrocław - 2 pkt.
VI m UKS Szkolna Akademia Piłkarska - 0 pkt.

Najlepszym zespołem, jak widać okazał się Parasol Wrocław, który grał świetnie, również dzięki najlepszemu strzelcowi turnieju Filipowi Wrońskiemu, który strzelił w turnieju 9 goli. O końcowej klasyfikacji kolejnych trzech teamów zadecydowały małe punkty, ponieważ poziom ich gry był bardzo podobny, a rywalizacja między tymi zespołami była bardzo wyrównana. W przypadku Akademii Piłkarskiej z Brzegu należy wspomnieć, iż był to najmłodszy skład na turnieju - połowa zawodników była z roczników 2007.

W miłej sportowej atmosferze po turnieju uroczyście wręczono okazałe puchary, medale i dyplomy. Nie zabrakło również nagród indywidualnych za najlepszego strzelca - Filip Wroński - MKS Parasol Wrocław, najlepszego bramkarza - Kevin Racławski - MGKS Oława i najlepszego zawodnika turnieju - Radosław Wypart - UKS Kiełczów Academy Wrocław. Nagrody i puchary wręczał obecny i śledzący wydarzenia na parkiecie wraz z najbliższą rodziną syn nieżyjącego już trenera Paweł Nabiałczyk i najmłodszy z rodziny wnuk Bartek Nabiałczyk. Koordynatorem turnieju był Miłosz Solarski.

MGKS Oława 1945dodaj
komentarz
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - XIV Memoriał Zdzisława Nabiałczyka

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin