Nowy trener Orła Jelcz-Laskowice

opublikowano; 19-05-2016

W dniu dzisiejszym w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach odbyła się konferencja prasowa, na której prezes klubu Sebastian Bednarz przedstawił nowego trenera zespołu Orła Jelcz-Laskowice, którym został Jesús López García pseudonim "Chus".

Nowy trener urodził się 1987 roku w Barcelonie. Hiszpan posiada licencję UEFA B i jest jednym z najmłodszych i najbardziej obiecujących trenerów w świecie futsalu. Mając zaledwie 29 lat dysponuje bardzo dużym doświadczeniem teoretycznym ale co ważniejsze praktycznym. Przez 10 lat występował zawodowo w najlepszej lidze Futsalu na świecie, w lidze hiszpańskiej.

Obecny trener wierzy w klub i w to miasto. Liczy i potrzebuje wsparcia osób, które go otaczają, chce aby hala była wypełniona ludźmi, co wymaga zmian zasad funkcjonowania klubu.

Zainteresowani polską ligą futsalową wiedzą, że drużynie w I lidze niewiele udało się ugrać. Mimo wielkich ambicji Orły ostatecznie zakończyły te rozgrywki na przedostatnim miejscu w tabeli.

Zmiana trenera jest wiec podyktowana zakończeniem umowy z poprzednim trenerem (ta obowiązywała jedynie do końca sezonu) ale, jak mówił Sebastian Bednarz, była też niezbędna, aby dodać drużynie świeżości i ruszyć, jaka to ujął, z kopyta w nowym sezonie rozgrywek.

M.S.zwiń pole komentarza
skomentuj z NICKiem
zarejestruj
swój NICK


Polub OSI
Waszym zdaniem (komentarzy: 0. )

SPORT.OLAWA.INFO - Nowy trener Orła Jelcz-Laskowice

inne tematy:wiadomości

UAD.PL | OSI - OLAWA.INFO 2004 - 2019 | reklama | redakcja | mapa serwisu | polityka prywatności | regulamin