Oława - SPORT - OLAWA.INFO - Wciąż niepokonani .
Pod naszym patronatem: V Międzynarodowy Festiwal Organowy | Karawana Teatralna 2018 | II Termathlon Essity | XI Bieg Koguta | III Oławski Bieg Kolorów | Dożynki gminy Jelcz-Laskowice

Wciąż niepokonani

opublikowano; 07-05-2018

Piątego maja KS Oława na własnym stadionie podejmował Huragan Minkowice.

KS Moto-Jelcz do tego spotkania wszedł bardzo dobrze. W pierwszych minutach mieliśmy kilka dobrych okazji, a już w 7 minucie Maciej Sobota zamienił jedną z nich na bramkę. Bardzo dobrze na skrzydle sprawował się Mateusz Dobkowski, ale to Jakub Kulczycki „trafił” do bramki, po złym wybiciu Semena Tsokura, piłka odbiła się od jego pleców i było 2-0. Dobkowski wpisał się na listę strzelców jeszcze w pierwszej połowie, po dobrej akcji Łukasza Anklewicza.

W drugiej połowie mieliśmy dwa rzuty karne po ewidentnych faulach zawodników gości. Pierwszy po faulu na Jakubie Kulczyckim w 62 minucie, pewnie wykonany przez kapitana, Kaspra Morawskiego, oraz w 83 minucie kiedy na murawę padł Artur Gancarczyk, pewnie piłkę w siatce umieścił Łukasz Anklewicz. Już w 90 minucie świetne sytuacje mieli Krzysztof Telatyński oraz Jakub Skorłutowski, jednak ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-0.

Trener: Jarosław Fliśnik
Skład: 1.Piotr Kosecki, 5.Jakub Skorłutowski, 6.Maciej Sobota (13.Mateusz Żygadło 60’), 7.Jakub Mańkowski (4.Krzysztof Waliś 55’), 8.Kacper Makowski (2.Andrzej Gancarczyk 46’), 9.Karol Nikodem (11.Paweł Bekieszczuk 46’), 10.Kasper Morawski © (17.Krzysztof Telatyński 65’), 14.Łukasz Anklewicz, 15.Jakub Kulczycki, 16.Tomasz Watral, 18.Mateusz Dobkowski (3.Artur Gancarczyk 60’).

autor tekstu: Michał Niedźwiedź