Pod naszym patronatem: Zdrowo i bezpiecznie w plenerze | IV Międzynarodowy Festiwal Organowy

Dobra passa pierwszej drużyny MGKS Oława trwa

opublikowano; 11-09-2017

W minioną sobotę zawodnicy KS Oława, pojechali do Oleśnicy na mecz z tamtejszą ekipą Pogonii II Oleśnica.

Mecz w pierwszej połowie był wyrównany. Oba zespoły miały swoje sytuację i na przerwę zawodnicy udali się z wynikiem remisowym.

Na drugą połowę nasi piłkarze wyszli jednak bardziej zdeterminowani do lepszej gry i podobnie jak w ostatnim meczu w Oławie, poskutkowało to dużo skuteczniejszą grą. Ostatecznie Oławska drużyna wróciła z Oleśnicy bogatsza o kolejne trzy punkty, strzelając w drugiej połowię, aż 4 bramki. Wynik końcowy to 5-1 (1-1).